Метою і завданням клубу є: можливість спілкування молодих мам за межами професійної діяльності та сім’ї, обмін досвідом у вихованні дітей, веденні домашнього господарства, заняття рукоділлям.

   Клуб «Берегиня» об’єднує молодих жінок, які віддають години свого дозвілля цікавим і корисним справам, спілкуванню на різноманітну, найцікавішу тематику.

  Кожне засідання по-своєму цікаве та змістовне. Воно приносить учасницям відчуття єднання і радість спілкування.   Про це яскраво свідчать проведені заходи: «Азбука краси і здоров’я», «Мистецтво бути жінкою», «Сім’я і книга». «Гендерна політика у вихованні дітей».

  В клубі жінки діляться враженнями про прочитані книги, розповідають про своє хобі, приймають участь в заходах бібліотеки.

  Засідання відбувається у формі бесід, годин цікавих повідомлень, годин спілкування. жіночих посиденьок та ін. За доброю традицією кожне клубне засідання відбувається в невимушеній, теплій обстановці, кожен учасник має змогу поділитися своїми враженнями, думками.

   Якщо Ви допитливі, думаєте про життя, намагаєтеся зробити його повнішим, радіснішим,змістовнішим, запрошуємо Вас до клубу!

 

 

 

Здоров’ю час!

 

    Завжди з приходом весни особлива роль відводиться жінці, підкреслюється її суспільна роль як дружини, матері, подруги, коханої. Історики запевняють, що свято, під час якого вітали жінок, існувало ще в Стародавньому Римі. Жінки, що уже були матерями, отримували від своїх чоловіків розкішні подарунки, чули слова вдячності. Для того, щоб жінка завжди була красивою та чарівною, вона має бути звичайно здоровою.

 6 березня напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру відбулося засідання клубу «Берегиня». На захід було запрошено спеціаліста компанії Nuga Best Крикливу Ірину Миколаївну, яка розповіла, що компанія є світовим лідером з виробництва і продажу устаткування для профілактики і відновлення здоров'я.

     Члени клубу  дізналися де отримати кваліфіковану консультацію про профілактику та оздоровлення за допомогою спеціального обладнання і продукції в салоні компанії Nuga Best. 

 

 

 

Краса - це просто

   Нарощені вії – це зручно і красиво. Навряд чи хтось зможе посперечатися з цим твердженням. Як правило, після процедури нарощування, ранковий макіяж обмежується нанесенням тону, рум’ян і блиску. 

   Нарощування вій – процедура, яка може бути рятівним колом, якщо ти їдеш у відпустку, або в тебе дуже напружений період у житті: коли часу зовсім немає, але виглядати хочеться добре. 

   Що потрібно знати про нарощування вій для наших чарівних жінок 4 березня на черговому засіданні клубу «Берегиня», розповіла та провела майстер-клас лешмейкер Трибушка Ольга Сергіївна.

 

 

 

Зроблено з душею 

    28 вересня відбулося чергове засідання клубу «Берегиня». На захід було запрошено майстриню по виготовленю мила ручної роботи Тарасюк Катерину Дмитрівну. Майстриня нам розповіла, що миловаріння в домашніх умовах – це не тільки модне хобі, приємне проведення часу, але і можливість творчого самовираження. Будь-яка річ, в тому числі і мило, зроблене власними руками, несе відбиток душі майстра, який створив його.

   Мило ручної роботи – це відмінний подарунок рідним, друзям, знайомим, колегам. Потрібно відзначити, що крім значної естетичної складової, домашнє мило, практично завжди вище якістю, ніж вироблене заводським способом. Цьому сприяє правильний вибір натуральних інгредієнтів і їх індивідуальний підбір для різних цілей. Для свого домашнього мила можна підібрати склад, який сприяє зволоженню або очищенню шкіри. Можна скористатися інструментами ароматерапії і зробити ароматне мило з лікувальними властивостями.

      Мило ручної роботи — це хобі, що об’єднує багатьох людей.Макіяж - секрети майстра

Усіх жінок, попри різноманітні погляди на життя, об’єднує спільне бажання – бути красивими. Адже ще мале дівча тягне у мами помаду та, складаючи губи бантиком, розглядає себе у дзеркалі. Про те, як вдало підкреслити свою природну красу, 4 березня розповіла  на черговому засіданні клубу «Берегиня» візажист Інна Кокорська.

      Як сказала Коко Шанель, тільки надто впевнена в собі жінка може не користуватися косметикою. Але ж знати, як вдало дібрати макіяж, аби він був доречним до місця і події, часу доби, потрібно не лише для того, щоб не потрапити в безглузду ситуацію, але й щоб не додати собі таким макіяжем із десяток років. Не за віком дібрані тони косметики запросто зроблять жінку, а особливо молоду дівчину, набагато старшою. І хоч підлітки прагнуть виглядати дорослими, «не та» косметика частіше за все робить юнок вульгарними. Саме про такі тонкощі мистецтва макіяжу розповіла Інна Кокорська.

      Цікаво, що жінка почала фарбуватися ще з того часу, як жила в печері, але тоді фарби виконували не стільки естетичну функцію, скільки ідентифікаційну – відрізняти одне плем’я від іншого. Більш естетично мистецтво макіяжу розвинулося в Давньому Єгипті. Усім відома «модниця» Клеопатра – жінка, яка вражала не лише своєю мудрістю, але й майже магічною красою. 

      Присутнім було цікаво і просто поспілкуватися з Інною, котра розповіла, що в неї зовсім інша професія, але, як часто це буває, дівчину привабило інше – сфера краси. Ми зичимо Інні вдалого професійного зростання і щоби мрії здійснювалися швидко, як від помаху кольоровим пензликом долі. 

 

 

Звичаї та традиції новорічних свят

 

    

 

    Традиційно на січень припадає найбільше свят. Протягом усіх різдвяних свят, які тривали два тижні – від Різдва (7 січня) і до Водохреща (19 січня), у кожній господі тричі варили кутю –багату, щедру й голодну. Сам ритуал приготування обрядової страви свідчить про його велике символічне значення.

       А більш детально про звичаї та обряди на новорічні свята нам розповіла вчитель народознавства Караван Марія Олександрівна на черговому засідання клубу «Берегиня», яке відбулось 5 січня.

       Ця зустріч була наповнена духом правдивого українського Різдва, яке ми сподіваємось, стане для нас ще більш урочистим, пам’ятним і колоритним. 

 

 

 

  "Зустріч з дитячим психологом"


         5 листопада в приміщені читального залу бібліотеки для дорослих відбулось чергове засідання клубу  «Берегиня».  На зустріч була запрошена практичний психолог з НВО №2 Маліновська Наталія Сергіївна.

        Було дуже цікаво поспілкуватися з психологом, обговорити хвилюючі питання про правильне виховання наших діток. Зустріч, власне, і проходила в основному в формі обговорення, тому час пролетів непомітно.

       А після закінчення основної частини учасниці ще довго розмовляли з психологом в індивідуальному порядку. Загалом ми провели час в бібліотеці «із задоволенням, і не без моралі!»:-) 

"Найчарівніша і найпривабливіша!"

 

   Кожна жінка по-своєму вродлива. Навіть якщо її обличчя не проситься на обкладинку глянцевого журналу, а параметри далекі від ідеальних 90-60-90. Секрет простий: він у жіночому вмінні переконати оточуючих, що ти надзвичайно вродлива.

  Саме під такою назвою «Найчарівніша і найпривабливіша» 7 липня у читальному залі міської бібліотеки для дорослих пройшла зустріч клубу «Берегиня». На зустріч була запрошена косметолог Тетяна Галка, яка дуже гарно і зрозуміло розповіла про вікові зміни шкіри жіночого обличчя, різні види масажу, про чистку обличчя та провела майстер клас косметичного масажу.

   Зустріч пройшла у дружній та теплій атмосфері. Поради косметолога допоможуть продовжити молодість і красу надовго, якщо ми будемо користуватися ними у повсякденному житті.

Погода в Україні

 

 Наша адреса:

30000

Хмельницька область

місто Славута

вул. Ярослава Мудрого №64

Міська бібліотека для дорослих

 Режим роботи:

Бібліотека обслуговує

щоденно з 9 до 18 годин

перерва на обід:

З 13 до 14 годин

 

Вихідний день – суботаМи в соціальних мережах: