Клуб "Надвечір'я"

Мета: Сприяння повноцінному дозвіллю пенсіонерів,одиноких людей, інвалідів та людей похилого віку.

Завдання: Ствердити справжні права старшого покоління на свою дієздатність і активну роль у житті суспільства, для суспільного визнання, поваги з боку оточуючих, надання психологічної підтримки, формування нових інтересів.

Направлення: Відпочинок у спілкуванні

 Аудиторія:

            

Цільова аудиторія – люди похилого віку, пенсіонери.

Додаткова аудиторія  – держслужбовці різних гілок влади, що мають безпосереднє відношення до вирішення проблем соціально - незахищених верств населення, соціальні працівники, члени аналогічних клубів міської ОТГ, різні верстви населення міста в т. ч. молодь, волонтери.

Нитками вишита любов

 

     14 травня 2019 року в міській бібліотеці для дорослих відбулося засідання клубу «Надвечір’я». Зустріч було присвячено трьом травневим святам: День матері, День родини та День вишиванки. Захід був цікавим, щирим та щедрим на емоції, тому що ведучі Піголь Ганна Олексіївна та Горопаха Надія Анатоліївна разом з учасниками говорили  про маму,  життя,  долю, родину, любов про рідну батьківщину і її традиції.

    На початку заходу Ганна Олексіївна привітала всіх учасників клубу, а їх, доречі, було багато та розповіла про тему заходу. Під звуки пісні «Родина» Надія Анатоліївна розказала про родину, її звичаї та традиції, а доповнила її розповідь Олійник Надія Іванівна.

    Багато гарних та душевних слів було сказано про рідну неньку. Учасники клубу Кузьмінчук Марія Феодосівна та Бухтійчук Валентина Вікторівна заспівали дуже гарну пісню про маму, а учасники драматичної студії «Арлекіно» МПК прочитали вірші, також всі разом переглянули кліп Зої Романівни Стрихарчук, присвячений її неньці.

   Приємно було споглядати чудові виставки вишивок наших майстринь  Павлюк Галини Олександрівни, Кузьмінчук Марії Феодосівни та Бухтійчук Валентини Вікторівни, які і познайомили нас зі своїми роботами.

Всі разом виконували чудові українські пісні такі як: «Пісня про рушник», «Мамина сорочка»,  «Вишиванка», «Хата моя, біла хата», «Два кольори», «При долині кущ калини».

      Про символи на сорочках та рушниках дуже гарно розповіла Караван Марія Олександрівна. Красиві вірші про вишиванку нам продекламували Валентина Березінська, Ніколайчук Юлія Августівна, Бухтійчук Валентина Вікторівна, Кузьмінчук Марія Феодосівна, Пасічник Надія Володимирівна, Павлюк  Галина Олександрівна, Карпенко Тетяна Анатоліївна, Пустовєтова Світлана Миколаївна, Жур Ганна Микитівна.

І на завершення заходу всі разом заспівали гімн клубу «Надвечір’я», тому що це вже стало традицією.

       Від свого імені хочу подякувати всім, хто прийшов на захід та взяв у ньому участь. Задяки Вам ми збережемо любов до рідної землі, до неньки-берегині, до пісні й до вишивки.

 

 

Погода в Україні

 

 Наша адреса:

30000

Хмельницька область

місто Славута

вул. Ярослава Мудрого №64

Міська бібліотека для дорослих

 Режим роботи:

Бібліотека обслуговує

щоденно з 9 до 18 годин

перерва на обід:

З 13 до 14 годин

 

Вихідний день – суботаМи в соціальних мережах: