Загальні положення:

- міське літературно – мистецьке об’єднання «За покликом душі»  засноване у 2015 році;

- «За покликом душі» знаходить талановитих людей, які пишуть вірші і прозу;

- «За покликом душі»виступає за міжособисту толерантність. Допомагає знайти друзів однодумців;

- Проводить заходи, які роблять особу душевно багатшою, щедрішою на добре.

 

Мета літературно – мистецьке об’єднання «За покликом душі»:

- виховувати любов до прекрасного;

- розкривати свої творчі здібності;

- брати участь у заходах і святах, які проводяться у бібліотеці.

 

Форми роботи літературно - мистецького обєднання:

 - свята,

 - вечори поезій,

 - патріотичні читання,

 - презентації збірок,

 - зустрічі з цікавими людьми.Леся Українка в наших душах і серцях назавжди

   25 лютого в читальному залі міської бібліотеки для дорослих відбулося ІІІ засідання літератрно-мистецького об’єднання «За покликом душі». Захід був присвячений 145-річчю від дня народження видатної української поетеси Лариси Петрівни Косач: «Леся Українка в наших душах і серцях назавжди».Українська земля породила багатьох письменників і поетів, які не тільки збагатили нашу літературу, але й уславили її серед інших літератур світу. Одне з найвеличніших імен серед них — ім'я Лесі Українки.

    Присутніми на нашому святі були члени об’єднання – ліцеїсти та вчителі Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату, учні НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. гімназії», ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

     Всі учасники заходу написали посвяти Лесі Українці, у кожний твір діти вклали душі і серця.  Захід пройшов в атмосфері піднесеності та натхнення.

    Пройдуть роки, десятиліття, століття, а Ле­сина поезія буде жити, бо поки на нашій Україні є такі талановиті та щирі діти, ми ніколи не забудемо, що ми - справжні українці.

 

 

 

ІІ засідання літературно-мистецького об'єднання

"За покликом душі" та офіційне відкриття

  4 грудня відбулася чергова зустріч та офіційне відкриття літературно-мистецького об'єднання "За покликом душі", де всі присутні змогли відпочити душею, щось відчути, настановити свої думки до чогось нового.

    На зустріч завітало багато чудових, світлих та талановитих людей. Це і місцеві поети - члени нашого об'єднання, а також молодь, яка вступила до об'єднання "За покликом душі". Всі вони поділилися своїми новими творами та планами на майбутнє. 

   Своєю чудовою поезією засідання відкрила Караван Марія Олександрівна. Далі свої вірші зачитав Надуваний Петро Михайлович. Дуже приємно порадувала своєю любовною лірикою Стрихарчук Зоя Романівна, хочеться відмітити, що лірика була зачитана вперше. Матусець Микола Васильович подарував чудову пісню власного написання. Ющук Любов Іванівна - вчитель української мови та літератури Славутського обласного ліцею-інтернату - приклад наслідування для дітей. Вона зачитала вірші про події на сході і цю нотку підхопили її учні Демчук Діана, Джурилюк Наташа, Кунець Олександр, Гераскевич Віроніка. А також Мархайчук Даша, Островський Юрій та Власюк Іра зачитали дуже гарні вірші про життя, батьків та природу. Також свої твори про кохання зачитала учениця ЗОШ №3 Свідзінська Валя. 

     На захід була запрошена редактор газети "Вісті громади" Чернега Вероніка, яка була приємно вражена почутими творами всіх присутніх та запропонувала за бажанням друкувати їх у своїй газеті.

   Тож хочу побажати всім цим творчим людям, щоб цей вогник творчості не переставав палати в очах та серцях, щоб не згасала та позитивна енергія. Будьте корисні  громаді, творіть чудову поезію і просто випромінюйте добро!

 

 

 

І засідання літературно-мистецького об'єднання

"За покликом душі"

   18 вересня 2015 року було проведено перше засідання міського літературно – мистецького об’єднання «За покликом душі», яке відбулося з нагоди святкування Дня міста. Члени об’єднання готували святкову програму для виступу 20 вересня на площі біля Будинку рад. Тож роботу розпочато, запрошуємо всіх творчих та креативних людей до нашого об’єднання.

Погода в Україні

 

 Наша адреса:

30000

Хмельницька область

місто Славута

вул. Ярослава Мудрого №64

Міська бібліотека для дорослих

 Режим роботи:

Бібліотека обслуговує

щоденно з 9 до 18 годин

перерва на обід:

З 13 до 14 годин

 

Вихідний день – суботаМи в соціальних мережах: