Українська література завжди була совістю, голосом народу. Українські письменники ставлять в основу своєї творчості вселюдські ідеї добра, звертаються до вас, читачів з кращими своїми творами, що будять совість, правду і людяність, захищають рідну мову, як основу духовного життя народу. Прочитайте їх!

Запрошуємо до читання нових книг!!!

Книги для душі

Медицина

Майстриням - господиням

Батькам

Правознавцям

Шкільна програма

Науково-природнича

Народознавство. Фольклор

Мовникам

Наша історія

Талан, С.

Надеюсь и люблю: роман   /С. Талан. - Х.: Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2018. - 288 с.

Катя знала Сергея с детства. Их свадьба была чем-то само собой разумеющимся. А как иначе? Ведь с ним так спокойно, надежно… Но когда Катя встречает Макса, в ее душе зарождаются сомнения: о такой ли жизни она мечтала? Женщина решается на отчаянный поступок: уходит из дома, хлопнув дверью, а затем бросает и дочь. Но жизнь вносит свои коррективы. Макс оказывается не тем, за кого себя выдавал. Теперь в большом городе Катя пускается в погоню за фальшивыми мечтами. Как далеко зайдет она, прежде чем поймет, что настоящее счастье не купить за деньги? 

Лис, В.

І прибуде суддя: роман      /В. Лис. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2018. - 240 с.

Знайомство зі Старою Вишнею в молодого випускника юрфаку Георгія виявилося моторошним. На його руках померла провідниця потяга Людмила. Незабаром знаходять задушеною дівчину Нілу. Георгій відчуває: в Старій Вишні коїться щось дивне й жахливе. Останньою краплею стає раптове самогубство судді, після чого містечко поринає в темну круговерть. Але прибуває новий суддя. Ним стає сам Георгій. Він одержимий майже маніакальною жагою справедливості, бажанням нещадно карати винних та нарешті розплутати цю темну історію. Однак чи має право виносити вирок той, хто сам мусить бути покараний? Адже він знає, що також винен…

Джіо, С.

Ожинова зима: роман   /С. Джіо. - Х.: Віват,2017. - 320 с.

Сіеттл, 1933. Самотня мати Віра Рей цілує свого трирічного сина Даніеля, вкладає спати й вирушає на роботу в нічну зміну в місцевий готель. Вона повертається, щоб виявити, що травнева хуртовина вкрила місто снігом, а її хлопчик зник. На замерзлій вулиці Віра знаходить його улюбленого іграшкового ведмедика, а сніг замітає будь-які сліди її сина чи злочинця.

Сіеттл, 2010. Репортер «Сіеттл Ґеральд» Клер Олдрідж отримує завдання написати про першотравневу «ожинову зиму» (пізнє весняне похолодання) і її двійника з минулого. Вона дізнається про викрадення, яке так і залишилося нерозкритим, і присягається віднайти правду. Виявляється, що між життями цих двох жінок існує багато несподіваних паралелей…

Гувер, К.

Покинь, якщо кохаєш: роман   /К.Гувер. - Х.: Віват, 2018.-352с.

Яскравий і дещо мелодраматичний сюжет роману виявляється вдалою ширмою, за якою поміщено міркування про актуальні суспільно-психологічні проблеми, одна з яких — насильство в сім’ї.

Головна героїня Лілі, прототипом якої частково постає сама авторка,втрачає тата й знову поринає в спогади про непросте дитинство. Будинок її батьків, шанованих і пристойних громадян, ніколи не був затишним сімейним гніздечком, адже Лілі з мамою жили в постійному напруженні через агресивний характер тата. Нарешті дівчина готова ступити на власний шлях і збудувати свою родину. Однак їй не вдасться знайти спокій,поки вона не здолає всіх тіней минулого й не наважиться розірвати зачароване коло, сплетене з правди, страху, прощення, нерішучості й любові. 

Грін, Дж.

В пошуках Аляски: роман     /Дж. Грін. - К.: КМ - БУКС, 2017. - 288 с.

Майлзу Голтеру набридло безпечне домашнє існування. Все його життя — це повна відсутність подій, а його одержимість останніми словами видатних людей ще більше змушує його прагнути отого «великого можливо» (як сказав Франсуа Рабле). Він готовий до подорожі, до божевільної втечі. Й тоді на його шляху постає Аляска Янг. Прегарна, розумна, кумедна, сексуальна, саморуйнівна, збентежена й неймовірно приваблива Аляска Янг. Вона сама — ціла подія. Вона затягує Майлза у свій світ, у «велике можливо», вона краде його серце. Відтепер ніколи вже не буде, як раніше.

Бартон,Ф.

Вдова: роман   /Ф. Бартон. - Х.: Віват, 2018. - 368 с.

Детектив британської поліції Боб Спаркс розплутує таємничу історію зникнення дворічної Белли Елліотт. Мати-одиначка Дон побивається та залучає до пошуків усіх небайдужих, не нехтуючи увагою преси та телебачення. Місцева репортерка Кейт Вотерз мріє дізнатися правду, використовуючи весь арсенал професійних навичок. Але найзагадковішим персонажем у цій людській драмі постає Джин Тейлор, вдова головного підозрюваного, котрий раптово для всіх помирає.

Мойєс, Дж.

Париж для самотніх та інші історії: збірка   /Джоджо Мойєс. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 240 с.

Романтична, несподівана, непримиренна історія «Париж для самотніх», як і десять інших оповідань, що увійшли до цієї книги, захоплює читачів легкістю і життєвістю, що знайома кожному серцю, яке колись кохало. Це блискуча колекція оповідань, сповнених романтики, шарму, авантюризму, гумору і надзвичайної чуттєвості.

Шкляр, В.

Троща: роман       /Василь Шкляр. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 417 с.

     «Троща» — роман про УПА, про перемогу людини над обставинами і над собою. Сам автор каже, що книга написана для того, аби показати світові, що українці не змирилися з режимом, і продовжують боротьбу, як і раніше.

Для головного героя, вояка УПА, війна вже минула, проте боротьба не забулася. Та раптом він бачить на цвинтарі недавню могилу свого бойового товариша, і спогади наринають на нього з новою силою. «Свої» і «чужі», дружба та розбрат, кохання і зрада, помилування й помста, свобода й неволя… Перед його очима знов розгортаються бої та тривають допити, постають обличчя різних людей, та ніяк не з’являється личина зрадника…

Юн, Н.

Увесь цей світ: роман      /Н. Юн. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 304 с.

       Надзвичайно зворушлива історія про чисте кохання, непереборне бажання свободи і вічну проблему відносин батьків і дітей. 

Меделін протягом майже всього свого життя жодного разу не виходила з дому. У неї страшна невиліковна хвороба, через яку дівчина з дитинства живе за склом, схована від зовнішнього світу: будь-що «ззовні» може принести їй смерть. Єдині, з ким Меделін може спілкуватися – це мама і медсестра. Усі решта несуть їй смертельну небезпеку… 

Життя дівчини змінюється, коли в сусідній будинок переїжджає нова сім’я. Вона слідкує за новими жителями через вікно і через деякий час починає спілкуватися з Олівером. Він стає для Меделін усім. Одного дня Меделін наважується покинути дім, аби разом з Оллі втекти на берег океану і відчути справжнє життя. Ця поїздка може стати для неї останньою. А, може, відкриє їй новий шлях…

 

Дю Мор'є, Д.

Ребекка: роман     /Дафна дю Мор'є. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 480 с.

    Вона вийшла заміж за багатого англійського аристократа Максиміліана де Вінтера. Але тінь його колишньої дружини нависла над її життям. Нова місіс де Вінтер намагається догодити чоловікові, стати справжньою аристократкою та бути не менш чудовою, ніж Ребекка — її попередниця, яку, здавалося, усі любили. Ходять чутки, що вона трагічно загинула: потонула, вийшовши на яхті в море вночі під час негоди. Усе змінить бал, адже місіс де Вінтер за порадою економки вдягне костюм, у який колись була вбрана й Ребекка. Ця фатальна помилка розкриє таємницю смерті колишньої дружини Максиміліана… І докорінно змінить життя її наступниці.

Лебль, Богдан.

Пекло ввійшло до раю: повісті     /Богдан Лебль. - Львів: Урбіно, 2017. - 288 с.

  Життя українського села в Карпатах, звичайні дитячі радощі й фантазії, передчуття війни, прихід Червоної Армії, а потім і німецької. 

Неймовірний, сповнений магії текст, який відразу захоплює й не відпускає до кінця.

«У день, коли вибухнула Друга світова війна, мені було сім років та чотири місяці, і я мешкав у селі Ясень над Лімницею. Мій батько, австріяк за походженням, легіонер Юзефа Пілсудського, був лісничим, а моя мама, українка й донька греко-католицького священика вчителювала в місцевій школі. Імовірно, завдяки цьому я не поділив сумної долі мого однолітка із сусіднього лісництва. Повісті «Золота сурма» й «Пекло ввійшло до раю» − частини моєї значною мірою автобіографічної тетралогії, дія в якій відбувається в 1939-1941 роках в українському селі на польських Кресах». 

Вельс, Б.

На межі самотності: роман    /Бенедикт Вельс. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017.- 272 с.

       Минуле аж надто впливає на майбутнє. Воно як невидимий ворог: ніколи не знаєш, коли завдасть удару.

Жуль, Марті та Ліз втратили батьків унаслідок жахливого нещасного випадку. Діти потрапляють в один інтернат, але поступово віддаляються — у кожного своє життя. Жуль потроху занурюється в уявний світ. Його єдиний друг — таємнича Альва. Хлопець довіряє їй, але минуть роки перш ніж він зрозуміє, що вона приховувала весь цей час…
Надзвичайно зворушливий роман про втрату і самотність, про зв’язок минулого з прийдешнім, про вплив дитинства на майбутнє життя, про все те, що постійно залишається з людиною незалежно від того, куди звертає її шлях. Але перш за все це велика історія кохання.

Леві, Д.

Гаряче молоко: роман     /Дебора Леві. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 224 с.

       Софія покладає значну частину власного життя на те, щоб розкрити таємницю загадкової хвороби своєї матері. Дівчина змучилася від її постійних скарг і примх, але з певним полегшенням відмовляється від не надто втішної дорослої дійсності заради матері та боротьби з хворобою.

Доктор Ґомес — останній шанс, несмілива надія, за якою донька і мати вирушають на північ Іспанії. Але його дивні методи, здається, не стосуються медицини: хвороба прогресує і від того стає дедалі загадковішою. Софія здається собі детективом, який жадає справедливості й намагається з’ясувати, хто в цьому лиходійстві злочинець, а хто — жертва. Боротьба стає напруженішою, коли дівчина виявляє в собі не відомі їй раніше бажання…

Кокотюха, А.

Багряний рейд: роман   / Андрій Кокотюха. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 288 с.

      Новинка від «Золотого автора України» та володаря Гран-прі престижного конкурсу «Коронація слова»!

Максим Коломієць стає командиром рейдової групи УПА, яка з Волині скеровується на схід України. Група має завдання вербувати невдоволених радянським режимом людей, займатися агітаційною роботою, аби підготувати збройне повстання проти «совєтов». Та все пішло не так...

Геррітсен, Т.

Хірург: роман     /Тесс Геррітсен. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 352 с.

    Він приходить лише у ночі. Безшумно проникає у дім. Крадеться до спальні, де тільки но прокинувшись від сну, самотні жінки потрапляють до приголомшливого кошмару. Зважаючи на те, що він робить зі своїми жертвами, можна припустити, що злодій знається на медицині. Саме через це його називають Хірург. 

Томас Мур та Джейн Ріццолі розслідують серію страшенних вбивств. Злочинець наслідує почерк серійного маніяка, якого було вбито два роки тому. Він копією навіть такі дрібні деталі, про які мало кому відомо. Остання з жертв загиблого маніяка Кетрін Корделл, вбила його, та саме через це стає метою нового вбивці. Із кожною наступною жертвою невідомий наближається до Кетрін. Саме Томасу та Джейн доведеться зупинити геніального вбивцю, чого б це не коштувало.

Метісон, Р.

Я - легенда: роман     /Річард Метісон. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 224 с.

       Він міг стати легендою для людей. Якби люди існували. Він був єдиний, на кого не подіяв страшний вірус, хто не перетворився на вампіра. Зі свого будинку, що нагадує неприступну фортецю, він виходить, тільки щоб убивати. Тих, через кого втратив кохану дружину й улюблену донечку – усе своє життя. Він пізно розуміє, що сонце вже давно сходить над іншим світом…

Кіз, Д.

Квіти для Елджернона: роман    /Даніел Кіз. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 304 с.

        Чарлі Гордон — розумово відсталий, але у нього є друзі, робота, захоплення і непереборне бажання вчитися. Він погоджується взяти участь у небезпечному науковому експерименті, який може зробити його найрозумнішим...

Яку ціну маємо ми платити за свої бажання? Чи варті вони того?

Пронизлива історія, яка нікого не залишить байдужим! Мабуть, один з найлюдяніших творів у світової літературі.

Косач, Ю.

Сузіря лебедя: роман і повість    /Ю. Косач. - К.: А - БА - БА - ГА - ЛА - МА -ГА, 2017. - 400 с.

         У цій книжці — два майстерні літературні твори блискучого, але вельми контроверсійного українського письменника-еміґранта Юрія Косача.

Роман «Сузір'я Лебедя» — це винятковий у нашому письменстві «родинний портрет в інтер'єрі» української шляхетської родини напередодні Першої світової війни. Хоча деякі персонажі цього твору наділені певними рисами реальних членів родини Косачів-Драгоманових, цей роман — не спогади і не історія конкретної родини, а заворожливий узагальнений символ світу «старої шляхетної України» на межі його зникнення в буревіях воєн і революцій ХХ ст.

Повість «Еней і життя інших» присвячена темі української національно-визвольної боротьби в апокаліпсисі Другої світової. І хоча в мереживо фіктивної дії цього твору також вплетено натяки на реальні особи й події того часу (тут, можливо, проявляються не найкращі риси Косача-людини, який мовби вивищує себе через певну гіпертрофовану алюзію на національних світочів), тема повісті Косача універсальніша. Це роман ідей, один з важливих творів нашої інтелектуальної літератури. Це, за своєю суттю, текст філософських роздумів про принципові дилеми збройної боротьби, патріотизму та відповідальності індивіда перед народом і водночас перед особистими взаєминами з найближчими людьми...

Корсак, І.

На розстанях долі: роман       /Іван Корсак. - К.: Ярославів Вал, 2017. - 336 с.

      Трагічна і щаслива доля інтелегенції… Бути високо поцінованою суспільством де-юре і водночас - бути приниженою й упослідженою де-факто, не піднімаючись вище визначення "прошарок". Бути спокушеною підкупом: коли успішно, коли ні… Але й - бути в усі часи незламною, витягуючи себе, як барон Мюнхаузен за чуба, свій народ зі смердючого болота бездуховності і деградації. "Самосійні діти", за Маланюком, воістину даровані Небесами. Цей роман - про дивовижні й розмаїті долі інтелегенції в середині пекельного 20 століття, серед яких - засновник УПА Тарас Бульба - Боровець і командувач УНА Павло Шандрук.

Нечуй - Левицький, І.

Князь Єремія Вишневецький: роман       /І. Нечуй-Левицький. - К.: Національний книж. проектр, 2011. - 256 с.

       Роман “Князь Єремія Вишневецький” Івана Нечуя-Левицького (1838—1918) переносить нас у вируюче ХVІІ століття. Але в центрі уваги письменника не героїка визвольної боротьби в Україні, а спроба осмислити, як нащадок славного українського лицаря Байди Вишневецького князь Єремія став зрадником свого народу. Він успадкував від своїх предків гострий розум і риси сильної людини­. Але егоїзм, ненаситне бажання слави, розкошів затьмарюють усі високі порухи душі князя. Єремія вражає страшною жорстокістю у розправах над повсталими козаками і селянами, руйнував і палив Україну, “неначе татарська або монгольська орда”. Навіть закоханість у козачку Тодозю не повернула йому людську подобу, і тут він діє силою та лютими погрозами. Це глибоко психологічний твір. Письменник показує, що людина, яка зрадила свій народ, ніколи не матиме щастя.

Кожен, кого цікавить історія України, прочитає роман із захоп­ленням.

Фіалко, Н.І.

Наречена для бразильця: роман    /Н. Фіалко. - Тернопіль: Богдан,2017. - 360 с.

       В романі розкриито непросту долю кількох поколінь однієї родини, зокрема акцентовано на спробі доньки вирватись із рутинного, сімейного кола, щоб не повторити долю матері... Тож письменниця пропонує читачам зануритися в життя без прикрас, можливо, через призму чужих помилок зрозуміти власні проблеми.

      Авторка особливо рекоменндує цей твір молодим, які через психологічне насилля, через непорозуміння з батьками квапляться покинути домівку. Часто за помилку в юності їм доводиться розплачуватись усе життя... Роман спонукує до глибоких роздумів. Розрахований на широке коло читачів.

Талан, С. 

Раздели мою печаль: роман / С. Талан. - Харьков:  «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2017. - 240 с.

   Милана росла в семье, где все жили по правилам отца-военного. Он — настоящий домашний тиран и девушка, даже повзрослев, живет в постоянном страхе и унижениях. Она встречается с парнем, но папа хочет выдать ее замуж за военного… Милана не в силах противиться отцу, она втайне мечтает вырваться из дома и начать нормальную самостоятельную жизнь…

Френсіс, М.

Дівчина мого сина: роман   /Мішель Френсіс. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 384 с.

   Блискуча кар'єра, шлюб, будинок з басейном у респектабельному районі та вілла поблизу Сен - Тропе.... Лаура Кавендіш усе це вважала другорядним. Центром її життя завжди був син Данієль, кожна мить його дорослішання, плани на майбутнє і перші успіхи, які він ділив лише з нею... Доки не зустрів свою нову подружку. Чи не надто швидко прив'язала до себе її Даніеля ця красуня з гострим, як лезо, відчуттям справедливості?... Лауру застерігали: не втручайся в ці стосунки. Але вона зробила помилку. І не могла навіть уявити, чим заплатить за неї...

Гридін, С.

І паралельні перетинаються: повість       /Сергій Гридін. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2017. - 128 с.

         Сергій Гридін у своїй новій книжці "І паралельні перетинаються" проговорює болючу для суспільства тему підліткового самогубства і вплив на свідомість хлопців та дівчат "груп смерті" у соцмережах... Герой повісті Роман через непорозуміння з батьками і прикрощі в школі намагається звести порахунки з життям. Отямившись у лікарні, хлопець переосмислює свій учинок і усвідомлює, що є зарадми чого жити.

Хейнс,Э.

Будь со мной: роман  /Элизабет Хейнс. - Харьков: Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2017 -320 с.

       Уперше після смерті чоловіка Сара залишається у своєму фермерському будинку на відлюдді в Північному Йоркширі зовсім одна. Діти, Луї і Кіті, поїхали вчитися. Але Сара мужньо тримається і не вважає себе самотньою. У неї є дві собаки і найкраща подруга Софі. А відновлення стосунків зі старим знайомим Ейденом дарує Сарі привід знову посміхатися і бути щасливою. Але її діти проти. І навіть Софі, здається , віддалилася...

     Життя Сари несподівано наповнюється тривогою і підозрами: спочатку загадково зникає Софі, а потім і її дочка Кіті. Сара раптово опиняється в небезпеці і не знає, кому довіряти... Але поруч є Ейден. Чи допоможе він коханій? Чи зможе захистити її?

Наніїі, П.

Тричі продана: роман    /Павло Наніїв. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля". - 2017. - 336 с.

       Вона була тричі продана. Рідною матір'ю - грекинею. Польським послом. До безтями закоханим чоловіком. Неймовірно красива, надзвичайно зваблива винуватиця найпишніших-європейських балів і неоднозначних політичних рішень. Вона була в обіймах королів і вельмож, але жодного разу так і не покохала по-справжньому. Звичайна невільниця, що стала однією з найупливовіших жінок Польщі. Продана, зраджена, але не зламана. Софія Потоцька - жінка - легенда, що здолала шлях від невільничого ринку до графських замків і королівських покоїв...

Грей, Дж.

Чоловіки з Марса, жінки з Венери       /Пер. з англ. Н. Лавської. - К.: Видавнича група КМ - БУКС, 2017. - 312 с.

         Цю книжку автор написав з урахуванням досвіду та фактичного матеріалу, якими він оволодів, працюючи консультантом подружніх пар. Розкриваючи таємниці безконфліктного існування, допомагаючи усвідомити, що способи спілкування, емоційні потреби і моделі поведінки представників протилежних статей можуть бути надзвичайно різними, Джон Грей вчить, як знайти спільну мову "представникам різних планет", дає шанс мільйонам сімей зміцнити свої стосунки, порозумітися, відновити колишні почуття.

 

Казанжи, Зоя.

Щось таке як любов    /Пер. з рос. О. Думанської. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2017. - 256 с.

        Жінки з нової книжки Зої Казанжи мешкають поряд з нами. Вони закохуються й розчаровуються, наражаються на сучасні проблеми й утікають від минулих, цілуються при місячному сяйві й плачуть у подушку, заварюють каву або чай і в'яжуть шкарпетки, слухаються своїх мамів і повстають проти  їхнього деспотитзму. При жінках - чоловіки. Теж різні: рішучі й боязкі, хитрі й простодушні, занедбані обставинами й успішні, егоїсти й щиросердні. У сюжетах оповідань персонажі весь час у русі - якщо не автом, то потягом чи літаком, на крайній випадок є й тролейбус або трамвай. Найчастіш уживане в оповідях слово "життя". І це зрозуміло, адже у житті, кажуть мудрі люди, як на довгій ниві, не пройдеш, ноги не вколовши. Тому авторка й обирає життєві сюжети, у яких кожен персонаж зазнає неухильних ран, проте й знаходить від них спосіб заживлення. Любов'ю.

Положій, Євген.

П'ять секунд, п'ять днів: роман   /Є. Положій, - К.: Нора - Друк, 2016. - 176 с.

          П'ять секунд, п'ять років, вічність - такий часовий алгоритм нового роману Євгена Положія. Головний герой, який все життя  - у Вільних профспілках, на обох Майданах - бореться за справедливість, зрештою. коли починається війна, йде на фронт і там потрапляє в "Іловайський котел". Тяжко поранений, у складі групи з тридцяти бійців, намагається вижити в безнадійній ситуації. Після піврічного лікуванн, восьми операцій, емоційно виснажений, він приймає рішення, що вже зробив свою справу і прийшов час відпочити. Але коли старий товариш - народний герой, той, хто разом з ним пліч-о-пліч боровся за правду, тепер силою і страхом створює в рідному місті свою бізнес-імперію, стає очевидним: якщо не борешся зі злом, опиняєшся на темному боці. Тож боротьба триває...

 

 

Канг, Х.

Вегетаріанка: роман       /Пер. з англ. А. Асман. - К.: Видавнича група КМ - БУКС, 2017. - 176 с.

    Одного ранку Джінг-хай прокинулася з усвідомленням, що вона більше ніколи не їстиме м'яса. На цьому й завершується звичайний для читача класичний сюжет. Жанр роману південно - корейської письменниці Хан Канг балансує між домашнім трилером, притчею про трансформацію і деревофільною медитацією, а оповідь ведеться від імені нікчемного чоловіка героїні, який працює в офісі, одержимого свояка - художника і заклопотаної старшої сестри. Ці герої працюють, вічувають муки творчості, облаштовують власне життя, а от сама Джінг-хай припиняє робити будь-що взагалі.

Коллінз, Джим.

Від хорошого до величного. Чому одні компанії прориваються, а інші - ні     /Джим Коллінз. - К.: Наш формат, 2017. - 368 с.

        У цій книжці Коллінз аналізує діяльність і структуру компаній, яким вдалося здійснити прорив у вищу лігу бізнесу. Він відібрав фірми, які, попри всі кризи, п'ятнадцять років поспіль показували найкращі результати у своїй галузі. Джим Коллінз вивів формулу - дев'ять кроків, які допомагають розкрутити маховик успіху дj швидкості, яка приносить шалені прибутки.

Кідрук, М.

Зазирни у мої сни: роман    /Макс Кідрук. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 528 с. іл.

    На що здатний батько заради порятунку сина, якого поглинає примара, котра оселилася у снах? Мирону Белінському доведеться шукати відповідь на це запитання самому: його батько покинув родину дуже давно і без пояснень, його друзі не здогадуються про те, що відбувається з маленьким Тео. Мирон проковтне зраду найближчої людини, знехтує порадами лікарів, відмовиться від кар'єри і навіть дозволить ученим зазирнути в мозок свого сина. Та чи допоможе це здолати силу, яка заволоділа думками Тео? Силу, яка поза життям і смертю, поза добром і злом? І чи не занадто високою буде ціна?

Жадан, Сергій.

Інтернет: роман       /Сергій Жадан. - Чернівці: Меридіан Черновіц, 2017. - 336 с.

       ...Одного разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь. Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі...

       ...Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боціц його дім...

Дочинець, М.

Мафтей. Книга написана сухим пером: роман     /М. Дочинець. - Мукачево: Карпатська вежа, 2016. - 352 с.

       В основу нового роману  лягли неймовірні події в Мукачеві, про які писали європейські газети середини ХІХ століття. Для чого переповідаються історії? Може, з волі блукаючого відлуння, а може, тому, що діла проминулі срібними нитками вплітаються в мережу сьогочасної доби...

               Всі дивляться в дзеркало і майже ніхто не заглядає за скло, за срібниий покрив. А головна ж тайна там. Мафтей зазирнув і...

Адамс, Річард.

Небезпечні мандри: роман      /Річард Адамс. - Київ: РІДНА МОВА, 2017. - 544 с. іл.

       Автор описує пригоди кількох відчайдухів - молодих диких кролів, які, рятуючись, покинули свою домівку в пошуках ліпшої долі. Кожна мить для них сповнена небезпек, і нікому невідомо, чи досягнуть вони заповітної мети...

          Це одна з найкращих книжок, написаних у ХХ ст., що посідає достойне місце в одному ряду з творами знаменитих письменників.

Лойко, С.

Рейс    /С. Лойко. - Київ: Брайт Стар Паблішинг, 2017. - 432 с.

         В основу роману - трилера відомого письменника, автора світового бестселера "Аеропорт" покладено реальні події. Головний герой самостійно розслідує обставини загибелі його дружини й доньок, які летіли в "Боїнгу", збитому над Донбасом. Захопливий сюжет не відпускає уваги читача до останньої сторінки.

Коробчук, П.П.

Священна книга гоповідань      /П. Коробчук. - Київ: ТОВ "Вид - ий дім Освіта", 2017. - 220 с. 

    Це історія життя трьох братів, які потрапляють у парадоксальні кримінальні та вуличні перипетії - викрадення дітей, махінації з нерухомістю, торгівля внутрішніми органами, пограбування банку і товарного поїзда, підробка наукових ступенів, підпал будинку, парлпментські вибори, розгін Євромайдану тощо.

             Ця книжка - своєрідний реквієм за гопниками. Книжка про віднаходження релігійності, про фікцію "своєї землі", про кризу середнього віку, про примирення зі старістю, зрештою - про любов.

Ульяненко, О.

Син тіні: роман     /О. Ульяненко. - Харків: Бібколектор, 2017. - 282 с.

        У романі розповідається про тіньовий бік бізнесу. "Куди б ти не перевів погляд, - пише Олесь Ульяненко, - ти можеш, не маючи совісті, а маючи меткий практичний розум, уміння рахувати, використовуючи психологію і вдачу крадія, ваийти, як не крути, в люди". Сам так і жив головний герой цього твору - вбивав, зраджував, отруював атмосферу навколо себе і кайфував від власної безкарності. Але дечого він не врахував - що над нами є Бог, чиї жорна мелють помалу, зате певно...

 

Пономарів, О. Д.

Українське слово для всіх і для кожного   /О. Пономарів. -К.: Либідь, 2017. - 360 с.

          У виданні містяться спостереження над традиційними й новими явищами в українській літературній мові, даються поради щодо вибору найкращих варіантів висловлення думки в галузі лексики, вимови, наголосу, морфології, синтаксису, стилістики, фразеології. Наводяться способи відтворення українських та іншомовних топонімів, антропонімів, етнонімів як окремих лексичних одиниць та як складників фразеологізмів. Розділ "Роздуми й коментарі" відбиває різні етапи становлення української мови як державної та функціонування її в незалежній Україні.

Талеб, Насім Ніколас

Чорний лебідь. Про (нен)ймовірне у реальному житті    /Насім Ніколас Талеб. - К.: Наш Формат, 2017. - 392 с.

       Цілком очевидно, що життя - це сумарний ефект небагатьох важливих потрясінь. Згадайте своє життя. Перерахуйте важливі події й технологічні винаходи, що припали на ваш вік, і порівняйте з колись напрогнозованими. Скільки їх "приїхало за розкладом?" Подивіться на особисте життя, згадайте, як вибирали професію, зустріли свою половинку, емігрували, стикнулися зі зрадою, несподівапно розбагатіли або впали у злидні. Чи часто ці події відбувалися за планом?

Малоймовірну подію, яка справляє колосальнийф ефект, колишній трейдер Насім Талеб влучно називав Чорним лебедем. Його книжка про філософію, психологію і математику рідкісних подій стала світовис бестселером.

 

Альєнде, Ісабель.
Японський коханець: роман      / Переклад з іспанської С. Борщевського. - Львів: Вид - во Анетти Антоненко, 2017. - 248с.

      Альма Беласко й Ірина Базілі, різні за віком, походженням, соціальним станом - не мали б ніколи зустрітися. Однак доля

( чи воля письменниці) звела їх одного дня в інтернаті для літніх дюдей у Каліфорнії. Ця зустріч зумовила низку подій, які наче розсунули часові та географічні межі, відбуваються у різних куточках світу сьогодні й минулому.

"Японський коханець" Ісабель Альєнде, як і інші її твори, не відпускає читача до останньої сторінки, зворушує і зачаровує, дивує і приголомшує, магія слів зі сторінок книжки просякає в реальне життя тих,хто її читає.

Агерн, С.

Співуча пташка: роман /Сесілія Агерн. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 368 с.

  Лора була цілком щаслива у своєму маленькому будиночку серед густого лісу. Тут вона знайшла спокій, тут приховано таємницю її родини. Та однієї миті все навколо змінилося  - в її життя увійшло кохання. Соломон умів слухати і ловити звук, а вона мала дивовижний талант і чарівний голос. Соломон забрав Лору до гамірного Дубліна. Тіснява міста лякає дівчину, софіти засліплюють. Але поруч - коханий. Лора має обрати: слава, промені софітів і коханий чоловік поруч чи воля. Адже дика пташка буде щасливою, лише коли матиме свободу...

Ліпс, К. М.

Час змін / К. М. Ліпс. - Х.: Віват, 2016. - 352 с.

    Франція, повоєнний час, місто-курорт Віші… Мальовнича природа і довгоочікуваний мир – у таких умовах спалахує полум’яне почуття, що спалює все на своєму шляху!

   Почуття між людьми, які через різницю в соціальному становищі не можуть бути разом. Представляємо роман про кохання між герцогом і звичайною дівчиною, що гідний називатися найкрасивішою історією нового століття.

Слімані, Л.

Слодка пісня: роман / Л. Слімані. - Х.: Книжквий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 192 с.

 Лейла Слімані — популярна французька письменниця з марокканським корінням, авторка скандального роману «В саду огра». Друга книга Лейли «Солодка пісня» принесла їй у 2016 році Гонкурівську премію — найпрестижнішу літературну нагороду Франції.

   Поль і Міріам живуть у красивому будинку на вулиці д’Отвіль, що в десятому окрузі Парижа. У них двоє чудових дітей — Міла та Адам. Щаслива родина не знає фінансових труднощів, але Міріам, юрист за фахом, відчуває, що їй дуже не вистачає роботи: домашня рутина затягує жінку в незадоволеність собою. Подружжя шукає няню для своїх малюків. І, після кількох невдалих спроб, знаходить ідеальну Луїзу, яка, здається, чудово дає раду Мілі та Адаму. Луїза стає частиною їхньої сім’ї, вона полюбила цих дітей, інколи їй здається, що це — її життя, і вона боїться втратити його… Одного дня Міріам, повернувшись з роботи, застає вдома жахливу картину: її діти мертві…

Кокотюха, А.

Біла ніч: роман / А. Кокотюха. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб сімейного Дозвілля", 2017. - 288 с.  

  Весна, 1945 рік. На Західній Україні — тотальний наступ загонів НКВД на повстанську лісову армію. Максим Коломієць на прізвисько Східняк очолив летючий відділ, який здійснює диверсійні військові операції. Про нього ходять легенди: безстрашний відділ Східняка може діяти одночасно у кількох місцях, а сам Коломієць — невловимий. Майору НКВД Полиніну доручають надскладне завдання: він має знищити Східняка. Агент потрапляє до летючого відділу і втирається в довіру до командира: НКВД хоче зруйнувати повстанський рух зсередини. Операція «Біла ніч» зазнає успіху. Але заманити Східняка в пастку — не так просто…

Лис, В.

Місяць, обмитий дощем: збірка /Володимир Лис. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 352 с.

      Ця збірка різнобарвних, але водночас таких споріднених єсеїв і новел про життя - немов букет зібраного восени листя. Серйозні, а інколи й іронічні роздуми про сенс щоденного буття й плин часу, про історичну долю України й таємниці людського серця... Як відпустити минуле та не боятися нових зустрічей? Де черпати наснагу на кожен день? Як розпізнати поворотні моменти й навчитися не шукати підтексту у випадковостях? Треба просто радіти життю й дихати на повні груди! Натхненні історії з добрим гумором, прості, але такі важливі для кожного цінності, звичні й рідні для нас слова...

Мастєрова, В.

На тому боці: збірка / Валентина Мастєрова. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 224 с.

         У цій збірці оповідань за кожною людиною криється цілий світ, зітканий  із тонкого мережива простих слів, ніби  самі герої чи очевидці переказують, як усе було.

           Буденність, справедливість часто жорсткі й логічні. В оповіданнях Валентини Мастєрової саме такою читач побачить правду життя. Що робитиме чоловік, дружина якого померла під час пологів? Де шукатиме порятунок пропащий п'яниця? Ким виявиться підкаблучник, який боїться  своєї жінки як вогню? Як зустрінуться брати - сироти, виховані в різних країнах? Коли прийде розплата за скоєну підлість - або не прийде?..

Льюис, Д.

Нэпал - верный друг. Пес, подаривший надежду: роман / Д. Льюис, Дж. Морган. - Х.: Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2017. - 352 с.

 Бывший военный репортер и популярный британский писатель и сценарист Дэмиен Льюис, автор нескольких мировых бестселлеров, среди которых «Джуди: четвероногий герой», вместе с бывшим солдатом ВВС США Джейсоном Морганом рассказывают реальную историю удивительного пса по кличке Нэпал.

  День, который навсегда изменил его жизнь, солдат спецподразделения ВВС США Джейсон Морган так никогда и не сможет вспомнить во всех подробностях. Выйдя из комы, мужчина услышал о сорвавшейся с горной эквадорской дороги машине, разбитом позвоночнике и приговоре врачей: он навсегда прикован к инвалидной коляске. Долгие месяцы мучительной борьбы с болью, зависимость от сильнейших лекарств и предательство жены, оставившей на попечение Джейсону троих сыновей… Казалось, выхода просто нет — пока в его жизни не появился Нэпал. Черный лабрадор, подготовленный в качестве собаки-помощника, для Джейсона превратился в больше, чем компаньона, заставив забыть о душевной и физической боли и став надежным другом семьи.

   Быть для сыновей отцом, которым они могут гордиться, поучаствовать в марафоне, прыгнуть с парашютом, рассказать другим об удивительных людях, которые воспитывают особенных собак, — и обрести смысл жизни рядом с псом, подарившим надежду… История дружбы мужчины и верного пса, которая никого не оставит равнодушным.

Фіалко, Н.І.

Обірвана струна: роман / Н. Фіалко. - Тернопіль: Богдан, 2016. - 352 с.

  У новому романі письменниця висвітлює початок гібридної війни на сході України, в якій гинули її найкращі сини. Головний герой твору  Михайло Гончарук - учасник Майдану,Революції Гідності, згодом - боєць добровольчого батальйону, який дивом вийшов з Іловайського "котла". Покалічений чоловік переживає важкий період психологічної реабілітації, коли чиновники не визнають його учасником АТО і вимагають від нього довідок від тих, хто  вже у засвітах. На Майдані Михайло випадково зустрічається з "двійником", доля зводить їх і в найтяжку хвилину, коли життя обох висить на волосині. Обмінюючись знаннями про особливості подібних людей, Сашко доводить, що їм доручена якась одна й та сама місія, і хто з них залишиться живим, той мусить її виконати. Михайло, вражений почутим, після повернення додому намагається доскіпатися до минулого своєї родини, щоб розгадати появу "двійника"  в його житті, зрозуміти своє призначення на Землі.

      В основі роману - правдива історія, котра не залишить читачів байдужими.

Каннінгем, М.

Години: роман / М. Каннінгем. - Х.: Віват, 2017   

   Опинившись у засланні в Річмонді всередині 1920-ті роки, відірвана від свого улюбленого Блумсбері та віддана під опіку люблячого чоловіка Леонарда, Вірджинія Вулф щосили намагається приборкати свою норовливу вдачу та взятися за написання нового роману. Під палючим лос-анджелеським сонцем всередині 1940-х років молода дружина і матір шукає шляхів до втечі від домашньої рутини у передмісті. Єдине, чого вона хоче, — дочитати свій примірник роману «Місіс Деловей». У 1990-х роках у Нью-Йорку Клариса Вон виходить зі своєї респектабельної квартири у районі Ґрінвіч-Вілледж та вирушає на пошуки квітів для вечірки, яку вона влаштовує на честь свого давнього приятеля Річарда — лауреата літературної премії, чий мозок та тіло смертельно вражені СНІДом.

  Ці три жінки є головними героїнями витонченого та неймовірно зворушливого роману Майкла Каннінгема, який черпав натхнення з історії життя Вірджинії Вулф та перетворив її на роздуми про поведінку митця, життєві невдачі, кохання та божевілля. Легко перестрибуючи не лише від США до Англії, але й подорожуючи у часі, Каннінгем створив вишуканий, незабутній твір, у якому ви знайдете аналіз проблеми болісності творчого процесу та складних стосунків між письменником і читачем.

Талан, С.

Спокута: роман / Світлана Талан. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. -  с.

  Що робити, коли життєва стежина веде нас до труднощів та незгод? Як їх долати? Як витримати баланс і пережити негаразди? Ця книга — про найдорожчих, про найрідніших, про найближчих — сім’ю. Вчинки наших батьків і дідів мають безпосередній вплив на наше сьогоднішнє життя. Часто діти несуть хрест заміть своїх батьків і, опиняючись у скрутних ситуаціях, змушені спокутувати гріхи рідних. Книга про сімейні зв’язки, складні взаємини, переплетіння доль, надію на краще майбутнє і силу любові. 

Талан, С.

Ракурс: роман / Світлана Талан. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 224 с.

   Хрупкая, беззащитная девушка, попавшая в беду… Такой впервые Вениамин увидел Надю: она лежала на середине улицы и еле дышала. Он отвез ее в больницу, приютил в своем доме и полюбил всем сердцем. Уже двадцать лет они вместе, и все эти годы Надя скрывает от мужа тайну прошлого. Вениамин до сих пор не знает, что произошло в тот день, когда он впервые увидел ее и спас.

  Когда-то Надя сбежала из дома от жестокой матери и отца-алкоголика в большой город на поиски счастья. И ей показалось, что она встретила свою настоящую любовь. Руслан был таким добрым, таким нежным… Но оказалось, она не знала о нем самого главного. Надя старательно скрывает от всех тайну своего прошлого, но однажды оно само находит ее…

Талан, С.

Ракурс: роман / Світлана Талан. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 320 с.

     Цей роман - про долі людей, чиє життя тепер матиме чіткі "до" і "після", про надії і втрати, про боротьбу й силу волі, про помилки, вічне шукання істини й непереборне бажання жити. Такі різні, але рівні перед війною герої намагаються випросити у долі ще трохи щасливорго життя. Якщо не для себе, то для наступних поколінь...

Мартен-Люган, А.

Щастя в моїх руках: роман / А. Мартен-Люган. - К.: Видавництво старого лева, 2017. - 256 с.   

   У юності Іріса мріяла шити одяг, проте її батьки зробили все можливе, щоб їхня дочка здобула пристойніший фах. Тепер її життя рухається за найгіршим сценарієм – зі щоденною рутиною буднів і свят, у якій навіть почуття коханого чоловіка в’януть просто на очах. І, здається, вже ніщо не може цього змінити. А проте одного дня Іріса зважується на відчайдушну спробу оживити свою давню мрію. Так вона потрапляє до Парижа. Нові враження, нові люди, нове життя. Та чи зможе Іріса зберегти своє справжнє кохання? Чи зможе знайти себе справжню? Чи зможе прийняти виклик і вийти переможницею?

Левкова, А.

Старшокласниця. Першокурсниця / А. Левкова - К.: Видавництво старого лева, 2017. - 336 с.     

   У житті Лілії — переламний період: завершення школи та вступ в університет. У цей час відбувається стільки всього: кохання й «сотворення кумирів», перипетії взаємин із друзями та вчителями, розчарування — передусім у собі, але врешті-решт прийняття себе та інших такими, як вони є. Це час, коли обираєш професію, що визначатиме вектор твого життя; коли починаєш розуміти, в якій країні живеш, і усвідомлюєш себе її громадянкою... Тільки все це відбувається не зараз — Ліля переживала це на початку нашого століття, коли ще не було соцмереж, а мобільні телефони та комп’ютери вважали розкішшю. Про те, як це — бути підлітком на початку 2000-х, читай у щоденнику Лілії Маринник.

Нікалео, Н.

Черешні з коньяком: роман / Н. Нікалео. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб сімейного Дозвілля", 2017. - 192 с.  

   Цей світ ніколи ні на що не дає гарантій. І доля не пише попереджувальних листів. Журналістка Олена неочікувано для себе опинилася у непростій ситуації: її шлюб тріщить по швах. Вона намагається терпіти, а потім — відволікти себе від проблем. Її біль і гра заходять надто далеко. Шукаючи втіхи у свого однокласника, вона робить помилку, яка, можливо, зможе змінити усе її життя і довести: ніщо не було даремним… 

   Роман пронизаний чутливістю й переживаннями. Але, разом із тим, дуже життєвий, з буденними проблемами та сподіваннями, які близькі кожній людині.

Мойєс, Дж.

Останній лист від твого коханого: роман / Дж. Мойєс. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб сімейного Дозвілля", 2017. - 400 с.    

   Аристократка Дженніфер потрапила до жахливої автокатастрофи. Вона вціліла дивом. Доля подарувала їй життя, але відняла пам’ять. Молода жінка не може пригадати ані обставин аварії, ані чоловіка, ані рідних, ані… загадкового незнайомця, листи якого вона знайшла у своїх речах. Вони сповнені такої пристрасті, такої туги, такого безмежного кохання, що її серце завмирає у передчутті дива.

   Через майже 50 років один з цих листів знайшла журналістка Еллі. Вона вражена їхньою щирістю і прагне знайти того, хто написав його, і ту, що надихнула чоловіка на ці слова. Розпочинаючи пошуки чужого кохання, Еллі й гадки не мала, що зробила крок назустріч власному.

Гурницька, Н.

Мелодія кави в тональності сподівання: роман / Н. Гурницька. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб сімейного Дозвілля", 2017. - 256 с.  

Чарівна львів’янка і талановита письменниця, Наталія Гурницька своїм дебютним романом «Мелодія кави у тональності кардамону» довела, що ніжний і витончений, як старовинне мереживо, український жіночий роман впевнено випереджає закордонних конкурентів у яскравих обкладинках. Один із лідерів за популярністю в Україні 2014 року за рейтингом газети «Факти», він вимагав продовження. І сьогодні чарівна мелодія кави, що розповідає історію юної городянки, яка жила і кохала серед кам’яниць і брукованих вулиць міста Лева в середині позаминулого століття, зазвучить знову. У новій тональності — тональності сподівання… 

Гнатко, Д.

Душа окаянна: роман / Д. Гнатко. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 288 с.

      Нова книга Дарини Гнатко — авторки роману «Катерина», дипломанта Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», та «Проклятої краси» — зворушливих жіночих історій на тлі драматичних історичних подій.

  Початок ХІХ століття. Більша частина українських земель, здавалося, назавжди опинилася під владою російського імператора Петра Першого… Попівську доньку Марфу, яка всупереч батьковій волі зогрішила з безрідним наймитом, змусять позбавитися дитини та віддадуть силою у дружини старому полковнику. За таке не дочекається чоловік від неї вірності! Але про зради направо і наліво забула Марфа, лишень побачила полковникового сина Андрія. А той і собі покохав горду красуню… Та старий Мирон не відпустить дружину на волю навіть заради сина. Їх обох проводжатиме Марфа з гетьманським військом, коли розпочнеться війна. Непрості випробування чекають на закоханих, що пройдуть зі своїм гетьманом Мазепою увесь героїчний шлях — від славних перемог до трагічного спалення Батурина і Полтавської битви. Та жіноче серце бажатиме лише одного — вберегти свого коханого…

 

Талан, С.

Замкнене коло: роман / С. Талан. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 320 с.

     Ще дитиною Мирослава втратила дім і бабусю — єдину рідну людину — та опинилася в дитячому будинку. Біда й людська жорстокість — усе звалилося зненацька на дівчинку, яку не навчили боронитися від зла… І лише пам’ять про бабусину любов давала сили жити. Мирослава виросла, стала дружиною й матір’ю, і заприсяглася — її родина ніколи не зазнає горя та нестатків. Але не вміла відрізнити невдачі від справжньої біди… Усе йде не так, як мріялося Мирославі. І одного дня вона вирішує послухатися поради примарної бабусі — продати свої нещастя…

 Мойес, Дж.

Після тебе: роман / Дж. Мойес. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля". - 2017. - 352 с.

    Мільйони захоплених читачок найкращого з романів Джоджо Мойєс «До зустрічі з тобою» та кіноглядачок, що зі сльозами на очах спостерігали за романтичною історією кохання доглядальниці Лу і прикутого до інвалідного крісла Вілла Трейнора у виконанні Емілі Кларк та Сема Клафліна, чекали на продовження цієї історії. І дочекалися!

Пішовши від неї, Вілл Трейнор наче забрав із собою ту Луїзу Кларк — звичайну дівчину, що жила звичайним життям… яке без Вілла пішло шкереберть. Вона повернулась додому зі зраненим тілом і душею, щоби спробувати почати все спочатку. Тіло загоїть батьківська турбота, та серце болітиме, як два роки тому… Серед друзів з групи психологічної підтримки Лу знайде ліки від цього болю, радощі, надію, поділені на всіх разом із жахливим печивом. І зустріне Сема, який знає все про життя і смерть, сильного, мужнього і до нестями закоханого… Та чи стане сили Лу покохати знову?

Олівер, А.

Поки я не впала / А. Олівер. - К.: КМ -Букс,2017. -384с.

        Саманта Кінгстон має все: красу, популярність, ідеального хлопця. П’ятниця, 12 лютого, мала б стати просто черговим днем у її чудовому житті. Але натомість стає її останнім днем. 

Однак наступного ранку Саманта знову прокидається. Сім разів проживає вона свій останній день протягом одного чарівного тижня, щоб розгадати таємницю своєї смерті — і зрозуміти справжню вартість того, що вона от-от втратить.

Пахомова, Т.

Таємниця галицького Версалю: роман / Т. Пахомова. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 352 с.

        Тетяна Пахомова — українська письменниця, що дебютувала влітку 2016 року своїм романом «Я, ти і наш мальований і немальований бог» і отримала першу премію літературного конкурсу «Коронація слова». У новому її романі події розгортаються в Польщі, для якої ХVIII сторіччя стало часом найстрашніших випробувань. Читач стане свідком історії, яка знову й знову повторюється — з іншими людьми, в інші часи, в іншій країні.
Свого сина і спадкоємця величезних статків та галицького Версалю — родового гнізда, заснованого ще коронним гетьманом, Потоцькі назвали Щенсним, латиною — Феліксом. Щасливим… Оповитий родинною славою, ореолом поваги й заздрості, він мусив одружитися із Жозефіною Мнішек і стати польським королем. Важкою була ця ноша для мрійливого юнака. Гоноровий шляхтич батько, який вершив долі сотень тисяч людей, та амбітна і свавільна мати з малих літ ліпили з нього майбутнього володаря, відгризаючи, як вовки, кожний прояв милосердя й людяності. Бо світом правлять не вони, а влада і гроші… Та якось при дорозі молодий Потоцький зустрів прекрасну лісову мавку — синьооку красуню Гертруду. І вперше пішов проти волі батьків, закохавшись і таємно одружившись. Тим самим поклав на терези історії не владу, гроші й любов, а майбутнє вільної Польщі…

Белл,Д.

Проста послуга / Д. Белл. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 320 с.

     Дебютний роман молодої американської письменниці, яка стала відкриттям 2016 року! Психологічний трилер про темний бік жіночої дружби, що нагадає «Зниклу» Гилліан Флінн та «Дівчину в потягу» Поли Гоукінз, уже перекладений 23 мовами, а права на екранізацію придбані кіностудією «Fox 2000». Любов, дружба, таємниця — усе виявиться не таким, як здавалося спочатку. Бо у кожного є таємниці навіть від самого себе… 

Блогер і мати-одиначка Стефані змушена була забути про анонімність у інтернеті і просити про допомогу — її подруга зникла! Вони були такі близькі з Емілі, такі схожі: народили у тридцять, мали однакові погляди на материнство, ділились усіма секретами і робили одна одній маленькі послуги, забираючи синів зі школи. Навіть їх діти — найкращі друзі! Що б там не казала поліція, та Емілі ніколи б не покинула свого сина… Та сталося найстрашніше. Тіло Емілі було знайдено, її оплакали та поховали. Стефані зробила все, щоб підтримати маленького Нікі та згорьованого Шона. І скоро опинилась у Шонових обіймах, господаркою у будинку померлої подруги… Якби ж вона знала, що про деякі таємниці краще ніколи не згадувати. Бо хтось вирішив, що обрав кандидата на роль жертви… Бо одного разу у будинку пролунав дзвінок: «Це я, Емілі. Я повернулася. Я спостерігаю за тобою…»

Вовк, Ю.

Пам'ять крові: роман  / Юрко Вовк. - Х: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 192 с.

     Іде Друга світова. Під час неї на Волині точиться ще одна «війна у війні» — страшна, братовбивча. 

Іларіон і Левон товаришували з дитинства. Разом училися в гімназії, грали з батьками у гурті сільських музик, закохалися в одну і ту ж дівчину Анну. Суперники в коханні, вони з початком війни поступово стали непримиренними суперниками у спровокованому окупантами польсько-українському протистоянні. Ларко Ткачук стає вояком УПА, Левон Красніцький — Армії Крайової.

 

Гук, Ю.

Німа: роман  /Юлія Гук. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 240 с.

    Тасіта Степ — піддослідна. Бо ким ще може почуватися в цьому світі загнана у глухий кут творча натура? Маленьке піддослідне мишеня, що лише якимось дивом тримається за життя. Адже і у смерті не бачить сенсу. Наче за іронією долі, колишня художниця стає до роботи у фірмі з працевлаштування: скільки ж їх навколо — талановитих, але бездіяльних та нерішучих? І що вона відчуває до них — співчуття чи зневагу? Тому й не одразу дівчина зрозуміє, навіщо нею став так опікуватися вуличний музикант Жар. Допомога по господарству в обмін на секс — так почалися їхні стосунки. Та якось зернята добра проростуть у серці Тасіти, і Жар повернеться, щоб розповісти їй свою історію…

Бондар, О.

Марево: роман  /О. Бондар, С.Томашевська. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 352 с.

    Раніше Славко шукав родинні таємниці лише в архівах. Та тепер все змінилося. Його допомоги потребує колишній однокласник: якась чортівня коїться в його родинному маєтку, відбудованому на старовинних руїнах. Теща шукає родові скарби, за куховарку править сільська відьма, господаря навідує привид, а жахливі крики ночами зводять на ноги весь будинок… Бо під цим дахом зібрались нащадки двох жінок, які загинули через марево багатства. І привид однієї з них досі не заспокоївся. Славко шукатиме відгадки, але загадок тільки більшатиме. І, здається, не всім судилося дожити до розв’язки…

Брікер, Д., Берк,Ш.

Йди за мрією. Все можливо: роман   /Джен Брікер, Шеріл Берк. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 224 с.

   Вона народилася без ніг і була в той же день покинута батьками. Лікарі не вірили, що вона колись зможе просто сидіти… 

Сьогодні Джен Брікер — чемпіонка студентської олімпіади з гімнастики, актриса шоу Брітні Спірс, повітряна акробатка, що літає на шовкових полотнах високо над землею і об’їздила пів земної кулі — розповість свою вражаючу історію. 

Віддана любов прийомних батьків — щоб жити без страху і без обмежень! Віра у власну «суперсилу» — щоб своїм прикладом надихати мільйони людей йти до своєї мрії, не шукаючи виправдань в обмежених можливостях. Бо якщо немає ніг, щоби йти, треба взяти у долі крила!

Рогашко, А.

Її сукня: роман  /Алла Рогашко. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 192 с.

      Нілу цілком захопила робота над романом. Це не був роман про кохання, швидше, про жінку, що опинилась на межі світів — між сном та реальністю. Та її вигадана для Ліни реальність почала оживати поряд: якогось ранку на тумбочці біля ліжка опинилась мармурова статуетка красуні Гекати — богині пристрасті та володарки нічних примар з вигаданої історії. Чи не вигаданої? Бо у снах до Ніли приходить дивна жінка в атласній темно-синій сукні — чиясь заблукала душа, яка чи то шукає допомоги, чи то сама прийшла врятувати Нілу. Бо з фінальною крапкою у її романі може скінчитися щось важливе… 

Щоб подолати прокляття Гекати, Ніла мусить знайти старовинну сукню своєї прародички і стати перед трьома зачиненими дверима. Та коли ноги самі розпочнуть древній танок, а вишиті золотом на синьому чарівні птахи злетять у повітря, все нарешті стане так, як має бути… 

Криштальський, А.

Десять гріхів: роман   /Андрій Криштальський. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 272 с.

Макс завжди відчував, що його стара набридла теща має у минулому якусь таємницю. Та лише недавно паралізована Клавдія Огром`як випадково прохопилася про заховану десь на подвір`ї скриньку з золотом. Її, передчуваючи смерть, колись заповіла своїм подругам красуня Ривка. Та, шукаючи скарб, Макс розкопає під вікном людські кістки. І якби це була єдина з моторошних тіней минулого чотирьох луцьких дівчат, можливо, нічого б і не сталося…

Нотомб, А.

Подив і тремтіння: роман   /Амелі Нотомб. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2017. - 128 с.

  Це найвідоміший роман бельгійської письменниці, удостоєний премії Французької академії, перекладений багатьма мовами.

В основі роману — глибокий конфлікт двох традицій і культур: Сходу й Заходу. Героїня народилася в Японії й тепер повернулася туди працювати у великій токійській компанії. Дівчина робить спроби приносити користь, але ментальне провалля, яке пролягло між нею й роботодавцями, постійно призводить до неприємностей.

 

Олендій, Л.

Гніздо горлиці: роман   /Л. Олендій. -Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 240 с.

    Два роки далеко від рідного дому. Подвійне життя і одна правда — мовчазна правда українки в Генуї, чужинки на чужій землі…

Її ДРУЖБУ стерто зі світу, де балом заправляють гроші.

Її КОХАННЯ набуло обрисів трикутника.

Її СКАРБ — неконвертована валюта жінки при надії.

Скільки пригод вестимуть її до мудрості, якої годі й шукати за горами та морями? Мудрості, яка звила гніздо під дахівкою її старої буковинської садиби.

Сповнений віри, любові й сподівань, цей роман створений за сценарієм до україно-італійської кінострічки, що отримала відзнаку «Найкращий український повнометражний фільм» на Одеському кінофестивалі влітку 2016 року. Історії тисяч заробітчанок — у долі сорокарічної Дарини, яка повертається з Італії до рідного села на Буковині…

Вокер, В.

Всього не забудеш: роман    /В. Вокер. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля". - 2017. - 304 с.

         Відколи на неї напали під час звичайної вечірки, Дженні Крамер не може пригадати, що трапилося: лікарі стерли її спогади про зґвалтування. Її мати не вберегла доньку від того кошмару, що чекав на неї в лісі, але робить все можливе, щоб та подія не зруйнувала життя Дженні. Тепер єдине, що хвилює дівчину — шрам на спині, якого неможливо не торкатися…

Але якщо Дженні не пригадає свого кривдника, його ніколи не спіймають. Ним може виявитися будь-хто. Наприклад, той, із ким вона щойно зустрілась очима. І він не забув…

Рослунд, А.

Брати. Зв'язок з присмаком крові: роман   /Андерс Рослунд, Стефан Тунберг. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 512 с.

    Відомий шведський майстер детективів Андерс Рослунд та сценарист Стефан Тунберг — автори вибухової детективної історії про сім’ю, братську любов і складні стосунки між батьками і синами. Історії, заснованої на реальних подіях… 

Швеція, 90-ті роки. Троє братів пограбували військовий склад зі зброєю і розробили ідеальне пограбування. Все, чому у дитинстві навчив їх батько — до того, як сісти у в’язницю за замах на матір, — що їх сила у єдності і рішучості вдарити першими. Вони ніколи не зрадять один одного. Вони холоднокровні та жорстокі. Їхніх імен та відбитків немає у жодній поліцейській базі. Вони жодного разу не повторяться. Десять озброєних пограбувань протягом року — і жодної зачіпки у поліції. Крім однієї… Детектив Джон Бронкс ні з чим не сплутає підбадьорливий жест грабіжника на відео з камери спостереження. Вони — брати. І він їх зупинить, поки не стало запізно.

Янссон, Туве.

Літня книжка: повість  /Туве Янссон. - Львів: Вид-во Старого Лева, 2007. - 160 с.

      Софія з бабусею і татом проводять літо в хатинці на острові, оточені природою і майже на безлюдді. Тут неспішно минають дні, узбережжя обвівають вітри й оминають рибацькі човни, вряди-годи навідуються нечасті гості, а морем до берега прибиває залишені кимось «скарби». Бабуся з онукою вибираються на прогулянки і говорять про все на світі: про птахів і квіти, про Бога і страхи, про ночівлю в наметі, забобони, нестерпних родичів. І хоч вони й словом не згадують про найважливіше: про смерть мами і самотність, — любов і взаємне прийняття пронизують кожну хвилину їхнього маленького затишного літа.

Шкода, М.П.

Люба моя Україна. Свята, традиції, звичаї, обряди, прикмети та повір'я українського народу. - ПП "КРИСТАЛ БУК", 2016. - 544 с. іл.

     Світ українських традицій нескінченно багатий. Століттями складалася гармонійна система обрядів та вірувань, які на сучасному історичному етапі знову набувають популярності.Книжка розповідає про народні традиції, обряди і свята.

Матеріали з української міфології та історії культури не залишать байдужим жодного читача.

Безліч цікавих фактів, захоплива манера розповіді роблять видання справжнім подарунком для всіх шанувальників української культури.

Нове антикорупційне законодавство України. - К.: Вид-во Паливода А.В.,  2017. - 156 с.

     Чинне законодавство зі змінами та доповненнями станом на 12 березня 2016 року.

Збірник містить Закони України "Про засади державної антикорупційної політики в України"(Антикорупційна стратегія)на 2014-2017 роки","Про запобігання корупції","Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення 

кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів", "Про Національне антикорупційне бюро України" з останніми змінами та доповненнями

 

Карр, А.

Легкий спосіб кинути курити. - Х.: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 191 с.

    Уся— це книга, яку ви тримаєте в руках! Вам нема чого боятися, ви не наберете вагу і не відчуєте, ніби вам чогось бракує, — ви навіть можете продовжувати палити, поки її читаєте.

«Легкий спосіб кинути курити» — дійсно ефективний метод, який набув широкої популярності та має величезний успіх у багатьох країнах світу. Прочитавши цю книгу, ви позбудетеся згубної звички та відчуєте незвичайну свободу. Починайте негайно!

Переваги методики Аллена Карра:

Простота: не потребує замінників нікотину або допоміжних засобів.

Зручність: жодних мук відвикання та дискомфорту.

Універсальність: підходить навіть запеклим курцям та не вимагає надмірних зусиль.

Ефективність: клініки Аллена Карра успішно працюють в усьому світі.

Результат: 95% курців кидають курити назавжди!

Глазовий, П.

Гуморески: книжка для дорослих. - К.: Вид-во" А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", 2007. - 336 с.

  "Буцімто невибагливі на "естетський" слух гуморески роблять людей щасливішими і звільняють їх від страху. Звичайно, цю книжку адресовано передовсім дорослим, але такі розділи, як "Де беруться діти" та багато інших гуморесок з радістю читаються уже кількома поколіннями школярів.

   У цій книжці уперше зібрано найкращі твори Майстра сміху з усіх періодів його творчості.

Серія “100 тем”уже в бібліотеці!

    Вийшла з друку нова навчальна серія посібників – "100 тем". У серію входять наступні посібники: "100 тем. Інформатика" "100 тем. Історія України" "100 тем. Англіська мова" "100 тем. Біологія" "100 тем. Всесвітня історія" "100 тем. Математика" "100 тем. Українська мова” "100 тем. Українська література" "Фізика" "Хімія". Посібники відповідають чинній програмі МОН України.

    100 тем це:найважливіші теми зі шкільного курсу, одна тема за 5 хвилин,підготовка до ДПА, ЗНО, контрольної або самостійної роботи.

Моріарті, Л.

Таємниця мого чоловіка: роман /Л. Моріарті. - К. - Вид. група КМ - БУКС, 2016, - 384 с.

    Сесилія Фіцпатрик, мати трьох доньок, упевнена, що знає про свого чоловіка все. Однак одного разу натрапляє на листа, написаного його рукою, з приміткою: розпечатати тільки по його смерті. Читати чи не читати? Які темні секрети приховував стільки років чоловік, що видавався таким простим і пересічним? І що робити з таємницею, яка, щойно випливе на світ, здатна зруйнувати життя багатьох родин?

Янсі, Р.

5-а хвиля: роман /Р. Янсі. - К.: Видавнича група КМ - БУКС, 2016. - 448 с.

    Це війна двох світів, двох цивілізацій. Після першої хвилі чужопланетного вторгнення Земля поринула в морок. Друга хвиля - всесвівтній потоп. Третя хвиля - жахлива пошесть, яку не пережило дев'яносто сім відсотків людства. А після четвертої хвилі працює єдине правило: не довіряй нікому.

Щістнадцятирічна Кассі Салліван, сама - одна в пустельному ворожому світі, змушена тікати від істот, які зовні дуже схожі на людей, але мета яких - винищити останніх людей до ноги, щоб розчистити простір для себе. Як же Кассі вижити і як розшукати меншого братика - єдиного вцілілого з колись щасливої родини, якщо не можеш довіряти навіть людині, котра тебе врятувапла - загадковому хлопцю на імя Еван Вокер?

Погода в Україні

 

 Наша адреса:

30000

Хмельницька область

місто Славута

вул. Ярослава Мудрого №64

Міська бібліотека для дорослих

 Режим роботи:

Бібліотека обслуговує

щоденно з 9 до 18 годин

перерва на обід:

З 13 до 14 годин

 

Вихідний день – суботаМи в соціальних мережах: